Wypełnienia do poduszek

Oferujemy nowoczesne wypełnienia miękkie poliestrowe i silikonowane. Idealnie sprawdzają się jako wypełnienie do poduszek, kołder i innej pościeli. Wszystkie wypełnienia miękkie wyróżniają się najwyższą sprężystością oraz odpornością na odkształcenia, są przyjazne w dotyku i trwałe.

Kulka silikonowa powstaje ze starannie dobranych włókien poliestrowych, powleczonych warstwą cienkiego silikonu, co zmniejsza do minimum efekt deformacji oraz brolowania się kulki podczas użytkowania. Kulka silikonowa do poduszek to także doskonały wypełniacz dziecięcych zabawek.

Kulka regenerowana to produkt ekologiczny z włókna regenerowanego pokrytego silikonem.

Specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów, przygotowana została kulka trudnopalna wykonana z włókien poliestrowych powleczona powłoką nadającą cechy trudnopalności.

Do wypełnień oparć i siedzisk w meblach tapicerowanych doskonale sprawdzą się tańsze mieszanki kulki silikonowej z innymi materiałami oraz wypełnienie z pianki poliuretanowej pociętej na kształt frytki.

FillCo - wypelnienia do poduszek
FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej

Kulka silikonowa
FillBall

Kulka silikonowana produkowana z oryginalnego włókna poliestrowego, powleczonego warstwą silikonu. Doskonale nadaje się do wypełnienia poduszek meblowych, pościelowych oraz zabawek.

FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej
FillBall - wypełnienie w postaci kulki poliestrowej FillBall Re - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej

Kulka regenerowana
FillBall Re (ECO)

Kulka poliestrowa produkowana z wysokiej jakości włókna regenerowanego, powleczonego warstwą silikonu. Zaletą produktu jest jego produkcja w 100% z materiałów z odzysku. Nadaje się do wypełnienia poduszek meblowych, ogrodowych oraz zabawek.

FillBall Re - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej
FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej FillBall N/F - wypełnienie w postaci kulki poliestrowej

Kulka trudnopalna
FillBall N/F

Kulka poliestrowa produkowana z oryginalnego włókna poliestrowego bez dodatku silikonu. Produkt posiada specjalną powłokę nadającą cechy trudnopalności, co umożliwia stosowanie go do wypełnień produktów na rynek brytyjski.

FillBall N/F - wypełnienie w postaci kulki poliestrowej

FillBall - wypełnienie w postaci pianki pociętej na kształt frytki Wypełnienie w postaci pianki pociętej na kształt frytki

Frytka

Pianka poliuretanowa pocięta w kształt frytki Idealnie nadająca się do wypełnień poduszek oparciowych oraz siedziskowych w meblach tapicerowanych.

FillBall - wypełnienie w postaci mieszanki poliuretanowej FillBall N/F - wypełnienie w postaci mieszanki poliuretanowej

Mieszanki

Mieszanka pianki poliuretanowej pociętej w kształt frytki z kulką silikonową w proporcjach indywidualnie dobranych do potrzeb klienta. Idealnie nadająca się do zastosowania w poduszkach siedziskowych oraz oparciowych w meblach tapicerowanych.

 

Wytrzymałe wypełnienia do kołder

Kulka silikonowana stanowi także doskonałe, bo niezwykle wytrzymałe wypełnienia do kołder. Stosowane przez nas najnowsze technologie pozwalają na wytwarzanie cienkich włókien poliestrowych ukształtowanych w drobne kłębki. Wszystkie nici są poskręcane spiralnie i mają wydrążoną bruzdę która zapewnia właściwy przepływ powietrza, nadając jednocześnie sprężystości całej strukturze. ...

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste