Luty 2021

Naszą flotę zasilają trzy nowe DAFy!


Dziękujemy firmie DAF ESA TRUCKS za dostawę pojazdów ciężarowych oraz firmie Redos za wykonanie specjalistycznej zabudowy do transportu towarów przestrzennych.

Inwestycja w nową, oszczędną flotę to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności oraz dbanie o środowisko na najwyższym poziomie.Nasza dewiza 'just in time' nabiera nowego znaczenia!

 

 

Wspieramy

Wsparcie dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym


Dziękujemy serdecznie Pani Julii Wieniawie, która odpowiedziała na nasz apel i wsparła firmę FillCo zakupując produkowane przez nas maseczki ochronne.

Trafią one do Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, gdzie zaopatrzą pracowników służby zdrowia w środki ochrony osobistej. www.szpitaldziekanow.pl.

www.szpitaldziekanow.pl

 

 

Życzenia

Życzenia 2019


Rok 2019 dobiega końca. Przed nami nowy początek a co z nim związane nowe marzenia, plany. Cieszymy się ogromnie, że byliście Państwo z nami oraz, że udało nam się wspólnie realizować cele naszych przedsiębiorstw. Wasze sugestie dotyczące naszych produktów oraz ciągła praca nad doskonaleniem ich pozwala na coraz wyższy poziom obsługi klienta zarówno na płaszczyźnie jakościowej jak i pod względem innowacyjności produktu. Daje nam to bardzo dużą dawkę energii i napędza do ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa w myśl zasady Kaizen.

Chcąc podziękować najlepszym naszym odbiorcom za udaną współpracę w roku 2019, przekazujemy w Państwa ręce gotowe ekosystemy zamknięte w szkle produkcji poznańskiej manufaktury „Polana u Barana”.

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy zespół FillCo !

 

 

Certyfikaty

Certyfikacja specjalistycznych włóknin FillCo typu VirginRISE logo RISE logo

Firma FillCo uzyskała certyfikację dla specjalistycznych włóknin typu Virgin, spełniających najwyższe normy pod względem właściwości chemicznych, co zostało potwierdzone testami wykonanymi w laboratorium TUV Rheinland. Dodatkowo włókniny zostały sprawdzone w Szwedzkim laboratorium RISE IVF AB pod względem właściwości fizycznych, gdzie były poddane próbom na wytrzymałość, rozciąganie, wydłużenie w punkcie zerwania próby, gramatury, grubości oraz teście kompresji która zapewnia odbojność produktu. Wszystkie te parametry pozwalają zastosować włókniny dla naszych najbardziej wymagających klientów, którymi są producenci produktów dla niemowląt i dzieci.

 

 

Amarilo

Autorski program niewidomego sportowca


Autorski program niewidomego sportowca Marcina Grabińskiego

"Każdy ma swoją historię do opowiedzenia" - takie hasło przyświecało nam przy tworzeniu brandu Amarilo i nawet nie przyszło nam do głowy, że tak szybko idea ta znajdzie odzwierciedlenie w tym co robimy.

W kwietniu 2019 roku dołączyliśmy bowiem do akcji prowadzonej przez Marcina Grabińskiego, maratończyka chorującego na zespół Lebera, który spowodował u niego utratę wzroku.

Autorski program niewidomego sportowca "Przedszkolaki nie widzą przeszkód" ma na celu pokazanie dzieciom życia osoby niewidomej. Poprzez zabawę oraz ciekawe doświadczenia maratończyk umożliwia dzieciom lepsze poznanie swoich zmysłów, zrozumienie świata osoby "żyjącej w ciemności" a także ukazanie codziennych problemów osoby niewidomej. Lekcja ma jednak także i inne przesłanie.

Amarilo - Marcin Grabiński

Jak przystało na sportowca, z ogromnym sercem do walki, Marcin uczy maluchy, że zawsze warto dążyć za swoimi pragnieniami i marzeniami. W przystępny sposób pokazuje dzieciom swoją walkę z przeciwnościami losu, podkreślając jak ważny jest silny charakter, duch walki i to by się nigdy nie poddawać, co akurat Marcin Grabiński udowadnia na każdym kroku.

Marcin z ogromną wytrwałością realizuje swój program, mimo profesjonalnej działalności sportowej, w której zapisał sobie już wiele zasług. W swojej kategorii biegowej T11 ( nie-widomy z przewodnikiem) jest bezkonkurencyjny - wywalczył Mistrzostwo Polski Osób Słabowidzących i Niewidzących, w trakcie 11. Maratonu Poznańskiego, z czasem 2:51:56 przebiegł Maraton w Nowym Jorku, by następnie wystartować na Mistrzostwach Świata na Maratonie Londyńskim z marzeniami wywalczenia wyniku otwierającego drzwi na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2020 roku. A to dopiero rozgrzewka!

Amarilo - Marcin Grabiński

Człowiek bez własnej historii nie zainspiruje nikogo, a jego księga będzie miała tylko puste strony. Marcin zadbał już o to, by tak nie było a my kibicujemy, by cały czas kreował swój świat i rzeczywistość, bo to oznaka największej odpowiedzialności.


Experience-Passion-Love

 

 

Sofab 2017

Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych


Sofab Fillco 2017

Sofab 2017 to jedne z największych wydarzeń targowych w Polsce, skierowane do klientów produkujących meble tapicerowane, materace, zabawki, legowska dla psów. Na tegorocznych targach gościła także wśród wystawców, po raz pierwszy firma Fillco sp. z o.o.

Sofab Fillco 2017

W dniach 12 - 15 września 2017 r. mieliśmy przyjemność zaprezentować dla Państwa swoje dotychczasowe produkty, dostępne w sprzedaży i cieszące się cały czas popularością i zainteersowaniem jak i całkowitą nowość jaką jest SEPOLIT – innowacyjny produkt zastępujący piankę pouliretanową w wózkach dziecięcych oraz sprężyny bonelowe w materacach.

Sofab Fillco 2017

Nasze stoisko odwiedzili obecni jak i przyszli partnerzy biznesowi. Liczba osób odwiedzających, przerosła nasze oczekiwanie. Szczególną uwagę zwrócił nasz nowy produkt, jednak Państwa zainterseowanie dotyczyło także pozostałej gamy produktów. Dziękujemy za wspólnie spędzony z Nami czas i zapraszamy do dalszej współpracy!

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste