Naturalne wypełnienia

Do gamy naszych produktów dołączyły takie surowce jak Alpaka, Kaszmir i Merino. Powstanie nowej linii produktów NATURALNYCH to wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Współczesne podejście naszych odbiorców w kwestii zrównoważonego rozwoju i poszukiwanie alternatywnych, bardziej ekologicznych surowców, stawia przed nami wyzwanie, ale również daje szanse do tworzenia nowatorskich produktów.

FillCo - wypełnienia naturalne
FillBall - wypełnienie naturalne Alpaka FillBall - wypełnienie naturalne Alpaka

Alpaka

Surowiec z alpaki cieszy się popularnością ze względu na swoje właściwości, w tym miękkość, ciepło i trwałość, co czyni go atrakcyjnym dla producentów tekstyliów wysokiej jakości oraz dla konsumentów poszukujących luksusowych i wytrzymałych produktów.

FillBall - wypełnienie naturalne Merina Fillco - wypełnienie naturalnej Merina

Merino

Surowiec ten pochodzi z owiec rasy merino, znanej ze swojej wełny o wysokiej jakości. Ceniony jest ze względu na wyjątkowe właściwości: miękkość i komfort, izolacja termiczna i oddychalność. Posiada także naturalne właściwości antybakteryjne, co oznacza, że ma zdolność do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów.

FillCo - wypelnienie naturalne Kaszmir FillCo - wypełnienie naturalne Kaszmir

Kaszmir

To jedwabiste, miękkie i luksusowe włókno naturalne pozyskiwane z futra kóz kaszmirskich. Jest ceniony przez klientów poszukujących wysokiej jakości produktów. Jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest to surowiec bardzo pożądany w branży tekstylnej.

Z myślą o Klientach poszukujących luksusowych i wytrzymałych komponentów do produkcji tekstyliów, mebli oraz zabawek, asortyment naszej firmy rozszerzyliśmy o najwyższej jakości miękkie, przyjemne w dotyku i odporne na zużycie wypełniacze. Naturalne włókna zwierzęce doskonale sprawdzają się jako zdrowe i długowieczne wypełnienia do kołder, poduszek, narzut, maskotek dla dzieci. Surowce, które Państwu proponujemy, są cenione ze względu na wyjątkowe właściwości: komfort, ciepło, izolację termiczną, hipoalergiczność. Są też w pełni przyjazne dla środowiska, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród Klientów o proekologicznym nastawieniu.

Czytaj więcej

Naturalne wypełnienia do poduszek

Ekologia staje cię coraz ważniejsza w branży tekstylnej. W poszukiwaniu zdrowych sposobów na stworzenie miękkich i sprężystych poduszek warto zwrócić uwagę na naturalne włókna zwierzęce. Wypełnienia w postaci surowców z alpaki, kóz kaszmirskich oraz owiec rasy merino pozwalają na uzyskanie hipoalergicznych produktów idealnych dla dzieci, a także dla osób cierpiących na astmę i alergię. Oferowane przez naszą firmę wypełniacze są odpowiednie do produkcji poduszek, jaśków, materacy, kołder, narzut itp.

Miękkie i naturalne wypełnienia do zabawek

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że materiały wykorzystywane przy tworzeniu zabawek muszą być trwałe, hipoalergiczne, antybakteryjne oraz przyjazne dla dziecięcej skóry. Producenci coraz chętniej sięgają po włókna zwierzęce, które znakomicie sprawdzają się jako naturalne wypełnienia do wszelkiego rodzaju maskotek, termoforów, a także gadżetów sensorycznych. Zastosowanie tego rodzaju surowców sprawia, że produkty stworzone z myślą o najmłodszych mogą być bezpiecznie używane nawet przez maluchy z alergiami oraz o wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze.

Gdzie jeszcze znajdą zastosowanie naturalne włókna zwierzęce?

Wypełniacze pochodzące z futra alpak, kóz kaszmirskich czy owiec rasy merino doskonale sprawdzają się nie tylko przy produkcji poduszek, kołder i zabawek dla dzieci. Każde z oferowanych przez nas włókien zwierzęcych stanowi miękki, przyjemny i naturalny surowiec, który chętnie wykorzystuje też branża meblarska i tapicerska. Sprężyste, lekkie i hipoalergiczne materiały nie zbijają się i nie przesuwają wewnątrz pokrowca, przez co zwiększają komfort wypoczynku i sprawiają, że sofy nienagannie prezentują się przez długi czas. Naturalne wypełnienia idealnie nadają się do tworzenia nowoczesnych kanap, narożników oraz foteli pasujących do bardzo różnych aranżacji.

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste