Wypełnienie do maskotek

Dobrze wykonane przytulanki dla dzieci mogą stać się ich nieodłącznymi towarzyszami przez wiele lat. Producentom działającym w przemyśle zabawkowym oferujemy wysokiej jakości wypełnienie do maskotek w postaci kulki silikonowej. Tego rodzaju wypełniacz do zabawek idealnie sprawdza się w przypadku pluszaków uwielbianych przez najmłodszych. Jest sprężysty, puszysty i zachowuje swoją formę przez długi okres użytkowania. Dodatkowo włókno silikonowe minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, gdyż we wnętrzu maskotek nie gromadzą się roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy odpowiadające za uczulenie.

Kulka silikonowa – idealne wypełnienie do maskotek

Miękkie misie, króliczki i kotki zapewniają maluchom poczucie bezpieczeństwa, a często ułatwiają im też zasypianie. Z tego względu pluszaki muszą być nie tylko przyjemne w dotyku, ale też bezpieczne. Do tworzenia zabawek producenci bardzo często wykorzystują wypełniacz w postaci kulek, które powstają ze starannie wyselekcjonowanych włókien poliestrowych. Takie wypełnienie do maskotek jest elastyczne, sprężyste i antyalergiczne, a co więcej, nie zmienia swojej pierwotnej formy nawet po wielu praniach.

Czym się charakteryzuje wypełnienie do zabawek w postaci kulki silikonowej?

Firmy działające w przemyśle zabawkowym sięgają po różne materiały do tworzenia produktów dla najmłodszych. Jednym z nich jest sylikonowy wypełniacz do zabawek, który znakomicie sprawdza się jako miękkie i sprężyste wypełnienie do pluszaków. Kulki silikonowe do maskotek, które są produkowane ze starannie dobranych włókien poliestrowych, wyróżniają się wysoką elastycznością oraz bardzo dobrą odpornością na odkształcenia. Są też trwałe i przyjazne w dotyku, dlatego często wykorzystuje się je jako wypełnienie dekoracyjnych poduszek meblowych i ogrodowych.

Wysokiej jakości wypełniacz silikonowy do zabawek prosto od producenta

Aby pluszowe misie i króliczki cieszyły najmłodszych jak najdłużej, materiały użyte w procesie ich produkcji muszą odznaczać się najwyższą jakością. Oferowana przez nas kulka silikonowa to uniwersalne wypełnienie, które doskonale nadaje się do tworzenia wszelkiego rodzaju maskotek i pluszaków. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach asortyment rozszerzyliśmy o sprężyste włókno trudnopalne, które pozwala na stosowanie go jako wypełniacz do zabawek trafiających na rynek brytyjski. Tego rodzaju kulka sylikonowa ma specjalną powłokę nadającą cechy trudnopalności i może być wykorzystywana także do produkcji śpiworów i wyrobów tapicerskich z miękkim wsadem.

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste