Wypełnienie do pościeli

W tym dziale oferujemy wysokiej jakości surowce przeznaczone do zastosowań w branży tekstylnej. Jeśli zastanawiają się Państwo, jakie wypełnienie kołdry wybrać, zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w asortymencie naszej firmy. Poza nietkaną włókniną materacową w ofercie mamy kulkę silikonową, która doskonale nadaje się do wypełniania pościeli, poduszek, śpiworów. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są miękkie, przyjemne w dotyku i antyalergiczne, więc z powodzeniem mogą być stosowane przez dzieci oraz alergików.

Jakie wypełnienie kołdry zapewni komfortowy sen?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wsad do pościeli ma bardzo ważne znaczenie w kontekście zdrowego i komfortowego snu. Coraz więcej osób ma świadomość, że to, jakie wypełnienie kołdry zastosował producent, przekłada się na jej właściwości. Zastosowane materiały odpowiadają m.in. za grubość, klasę cieplną, antyalergiczność. Bardzo dobre parametry użytkowe ma m.in. włóknina materacowa. Poza tym, że jest lekka i trwała, odznacza się niezwykłą sprężystością oraz odpornością na odkształcenia. Stworzone przy jej wykorzystaniu wyroby zachowują nienaganny wygląd przez wiele lat. Komfortowy sen zapewnia też kołdra silikonowa. Jest polecana w szczególności dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego, ale mogą z niej korzystać nie tylko alergicy.

Lekkie i ciepłe kołdry silikonowe do użytku przez cały rok

Pościel całoroczna stanowi doskonały wybór dla zwolenników kompromisów, a także dla wszystkich tych osób, które ze względu na brak miejsca w mieszkaniu nie mogą sobie pozwolić na zakup drugiego kompletu pościelowego. Całoroczna kołdra silikonowa jest lekka, oddychająca, świetnie odprowadza wilgoć i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jej wypełnienie najczęściej stanowi nowoczesna włóknina materacowa, która jest przyjazna dla skóry, doskonale przepuszcza powietrze oraz zapewnia ciału niezwykle miękkie i przyjemne otulenie bez względu na porę roku.

Najwyższej jakości włókniny materacowe prosto od producenta

Jako producent oferujemy szeroki wybór materiałów do produkcji pościeli, które można dostosować do indywidualnych preferencji. Jeśli zastanawiają się Państwo, jakie wypełnienie kołdry zapewni najlepsze warunki do odpoczynku, zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką różnorodnych surowców. Poza włókniną materacową w naszym asortymencie znajduje się kulka silikonowa, która jest nie tylko ciepła i termoregulacyjna, ale też antyalergiczna i higieniczna. Oferowane przez nas rozwiązania zostały objęte certyfikacją Oeko-Tex Standard 100 i są w pełni bezpieczne w kontakcie ze skórą.

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste