Wypełniacze do mebli

Rozkładane sofy, fotele oraz narożniki z funkcją spania są wypełniane różnymi materiałami. W naszym asortymencie znajdą Państwo miękkie, trwałe i odporne na odkształcenia wypełnienie siedziska kanapy, które idealnie sprawdzi się przy produkcji różnego rodzaju mebli wypoczynkowych do salonu, sypialni. Oferowane wypełniacze do puf powstają ze starannie wyselekcjonowanych surowców, dlatego są wytrzymałe, sprężyste i odporne na działanie wilgoci. Są też w pełni bezpieczne dla alergików, ponieważ nie wywołują uczuleń.

Miękkie i trwałe wypełnienie siedziska kanapy

Producentom mebli poszukującym sposobu na efektywne połączenie nowoczesnego designu z komfortem możemy zaproponować wysokogatunkowe materiały stworzone przy wykorzystaniu precyzyjnie dobranych surowców. Znakomicie sprawdzą się jako wypełnienie siedziska kanapy, pufy, fotela. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako komponent wysokojakościowych mebli tapicerowanych. Wszystkie oferowane przez nas wypełniacze są niezwykle trwałe – nie odkształcają się, nie deformują i nie ulegają zbryleniu. Ich właściwości sprawiają, że doskonale nadają się do produkcji wielofunkcyjnych zestawów wypoczynkowych z miękkimi siedziskami gwarantującymi maksimum wygody.

Trudnopalny i odporny na działanie wilgoci wypełniacz do puf

Dobór materiałów w procesie produkcyjnym w dużej mierze decyduje o tym, czy mebel będzie mieć odpowiednią miękkość. Poza wypełnieniami do siedzisk kanapy w naszym asortymencie znajdą Państwo wysokogatunkowy wypełniacz do puf w postaci pianki poliuretanowej, który znakomicie sprawdzi się przy produkcji niskich tapicerowanych taboretów idealnych do relaksu, wypoczynku, siedzenia. Przy tworzeniu tego rodzaju mebli najlepiej odnajdują się materiały, które są trwałe, odporne na działanie wilgoci i nie tracą swojego pierwotnego kształtu pod wpływem częstego użytkowania. Oferowane przez nas wypełnienia idealnie nadają się do produkcji komfortowych puf, kanap, foteli oraz narożników.

Czym się wyróżniają nasze wypełnienia do kanap i puf?

Materiały, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, powstają z precyzyjnie dobranych surowców. Są trwałe, nie ulegają deformacjom i mogą być bezpiecznie stosowane w przypadku alergików. Poza pianką poliuretanową pociętą na kształt frytki wypełnienie do pufy lub kanapy może stanowić mieszanka z kulką silikonową w proporcjach indywidualnie dobranych do potrzeb Klienta. Wszystkie oferowane przez nas wypełniacze charakteryzują się wysoką sprężystością oraz odpornością na odkształcenia w czasie użytkowania.

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste