Wypełnienie poliestrowe

Oferujemy nowoczesne wypełnienia miękkie poliestrowe i silikonowane. Idealnie sprawdzają się jako wypełnienie do poduszek, kołder i innej pościeli. Wszystkie wypełnienia miękkie wyróżniają się najwyższą sprężystością oraz odpornością na odkształcenia, są przyjazne w dotyku i trwałe.

Kulka silikonowa powstaje ze starannie dobranych włókien poliestrowych, powleczonych warstwą cienkiego silikonu, co zmniejsza do minimum efekt deformacji oraz brolowania się kulki podczas użytkowania. Kulka silikonowa do poduszek to także doskonały wypełniacz dziecięcych zabawek.

Kulka regenerowana to produkt ekologiczny z włókna regenerowanego pokrytego silikonem.

Specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów, przygotowana została kulka trudnopalna wykonana z włókien poliestrowych powleczona powłoką nadającą cechy trudnopalności.

Do wypełnień oparć i siedzisk w meblach tapicerowanych doskonale sprawdzą się tańsze mieszanki kulki silikonowej z innymi materiałami oraz wypełnienie z pianki poliuretanowej pociętej na kształt frytki.

FillCo - wypelnienia do poduszek
FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej

Kulka silikonowa
FillBall

Kulka silikonowana produkowana z oryginalnego włókna poliestrowego, powleczonego warstwą silikonu. Doskonale nadaje się do wypełnienia poduszek meblowych, pościelowych oraz zabawek.

FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej
FillBall - wypełnienie w postaci kulki poliestrowej FillBall Re - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej

Kulka regenerowana
FillBall Re (ECO)

Kulka poliestrowa produkowana z wysokiej jakości włókna regenerowanego, powleczonego warstwą silikonu. Zaletą produktu jest jego produkcja w 100% z materiałów z odzysku. Nadaje się do wypełnienia poduszek meblowych, ogrodowych oraz zabawek.

FillBall Re - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej
FillBall - wypełnienie w postaci kulki silikonowanej FillBall N/F - wypełnienie w postaci kulki poliestrowej

Kulka trudnopalna
FillBall N/F

Kulka poliestrowa produkowana z oryginalnego włókna poliestrowego bez dodatku silikonu. Produkt posiada specjalną powłokę nadającą cechy trudnopalności, co umożliwia stosowanie go do wypełnień produktów na rynek brytyjski.

FillBall N/F - wypełnienie w postaci kulki poliestrowej

FillBall - wypełnienie w postaci pianki pociętej na kształt frytki Wypełnienie w postaci pianki pociętej na kształt frytki

Frytka

Pianka poliuretanowa pocięta w kształt frytki Idealnie nadająca się do wypełnień poduszek oparciowych oraz siedziskowych w meblach tapicerowanych.

FillBall - wypełnienie w postaci mieszanki poliuretanowej FillBall N/F - wypełnienie w postaci mieszanki poliuretanowej

Mieszanki

Mieszanka pianki poliuretanowej pociętej w kształt frytki z kulką silikonową w proporcjach indywidualnie dobranych do potrzeb klienta. Idealnie nadająca się do zastosowania w poduszkach siedziskowych oraz oparciowych w meblach tapicerowanych.

 

Miękka i uniwersalna pościel stanowi gwarancję komfortowego wypoczynku. Ważne znaczenie dla jakości snu ma wypełnienie do poduszek i kołder. Powinno być nie tylko wytrzymałe i sprężyste, ale też zapewniać dobrą wentylację powietrza. Pod tym względem doskonale sprawdza się granulat w postaci kulki silikonowej otrzymywanej z wysokogatunkowych włókien poliestrowych. Tego rodzaju wypełniacz ma uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdza się przy produkcji kołder i śpiworów, ale często jest też wykorzystywane jako wypełnienie silikonowe do poduszek kanapowych, miękkich puf, legowisk oraz zabawek dla dzieci.

Czytaj więcej

Miękkie i sprężyste wypełnienie do poduszek

W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone i niezawodne materiały, które znajdują zastosowanie przy wytwórstwie różnego rodzaju tekstyliów. Kulka silikonowa to niezwykle uniwersalny wypełniacz do poduszek. Jest sprężysta, nie deformuje się z biegiem czasu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach. Granulat produkowany przy wykorzystaniu wysokiej klasy włókien poliestrowych zapewnia też dobrą cyrkulację powietrza. Dzięki temu, że jest hipoalergiczny i bezzapachowy, doskonale nadaje się jako wypełnienie poduszek kanapowych, ogrodowych, dekoracyjnych, dziecięcych.

Jakie właściwości ma wypełnienie w postaci kulki silikonowej?

Wsady oferowane przez naszą firmę są bardzo sprężyste, nie ubijają się i gwarantują właściwy przepływ powietrza. Nowoczesne poliestrowe wypełnienie, jakim jest kulka silikonowa, doskonale nadaje się jako granulat do poduszek kanapowych, kołder, śpiworów, pluszaków. Chociaż jest lekka i elastyczna, długo zachowuje swój kształt i jest odporna na rozciąganie, zginanie, odkształcenia. Ze względu na niezwykłe właściwości użytkowe tego rodzaju wypełniacz jest porównywalny do naturalnego puchu. Ponieważ nie wywołuje uczulenia, idealnie sprawdza się u dzieci i osób ze skłonnościami do alergii.

Wypełnienie poliestrowe prosto od producenta

Podstawowe walory produktów dostarczanych przez FillCo to wyjątkowa trwałość, puszystość oraz antyalergiczność. Proponowane przez nas wypełnienie poliestrowe to granulat o wszechstronnym zastosowaniu, który jest chętnie wybierany do produkcji kołder, śpiworów, legowisk dla zwierząt. Kulki silikonowe świetnie nadają się też do poduszek kanapowych, ogrodowych, dziecięcych. Przy odpowiedniej pielęgnacji wyroby stworzone przy użyciu tego poliestrowego wypełniacza zachowują nienaganny kształt przez długi czas i nawet po wielu latach wyglądają jak nowe.

wypełnienia miękkie oraz włókniny wysokopuszyste